Teksaski Paszport

Tutaj mam nadzieję z czasem utworzy się imponujący i plus minus alfabetyczny spis treści poruszanych w ramach Teksaskiego Paszportu, uporządkowany tak, że anarchistom na pohybel.

O Teksaskim Paszporcie od podszewki

B jak bumper stickers
C jak country
D jak diner
D jak dialekt
F jak flagi: zob. S jak stereotypy
H jak huragan
K jak kuchnia
L jak longhorn: zob. O jak open range
M jak Margarita
O jak open range
P jak pickup
P jak przestrzeń
R jak ranczo
R jak Rewolucja
R jak rodeo 
S jak stereotypy: wszystko jest tu większe
T jak Tejanos
T jak Tejanos II: Anglo contra Tejano 
W jak Walmart
W jak Walmart II
Z jak zacofani konserwatywni prawicowcy

A także, w przygotowaniu: A jak Alamo, B jak bikersi, E jak etykieta, G jak Geronimo, O jak opry, R jak ropa, U jak ustawy. Chroniczny brak czasu i boski piorun zadecydują o kolejności realizacji tych zamierzeń.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

O prawach

Wszystkie teksty zamieszczone na blogu są wyłączną własnością bloga "pelargonie i sól" i jego autora, Karoliny Zaremby. Wykorzystywanie i kopiowanie ich bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

O fotkach

Dla tych, co się na tym znają, rozróżnienie będzie dosyć jasne: te zdjęcia, które mają potencjał i sprawiają wrażenie, jakby cyknął je ktoś, kto wie, co robi, są dziełem mojej olśniewającej siostry. Znajdziecie ją na www.dorobothy.pl razem z resztą jej sportowo-artystycznych projektów.

Za pozostałe zdjęcia (robione tabletem lub komórką) biorę odpowiedzialność ja. Rzadkie zapożyczenia pojawiają się ze źródłem. Zdjęcia niepodpisane pochodzą z pixabay lub ze strony podobnej.

Posty popularne

Posłuchaj Pelargonii!

Nie przegap nowego posta!

Ostatnie rozmowy

© pelargonie i sól
designed by templatesZoo